Закликаю не підтримувати правки по поверненню податкової міліції, – Данилюк

Міністр фінансів України Олександр Данилюк повідомив, що депутати Податкового комітету Верховної Ради ініціювали зміни, якими відновлять податкову міліцію, незважаючи на позицію Мінфіну. Відповідний законопроект під іронічною назвою «Щодо оподаткування спадщини» вже включений до порядку денного. За словами Данилюка, це спроба повернути корупційну спадщину податкової міліції і якщо Парламент підтримає ці зміни, орган, який роками «кошмарив» бізнес буде знову легітимізований.

«Зараз цей репресивний орган вже місяць знаходиться поза законом. За цей час відбувся «розгул фінансової злочинності». Очевидно, що ні. Чому тоді такий поспіх? Можливо, це ще одна спроба зірвати одну з найважливіших реформ для бізнесу?», – сказав Данилюк.

Додамо, що раніше на нараді під головуванням Прем’єр-міністра була досягнута домовленість з доопрацювання законопроекту Мінфіну про створення фінансової поліції в найкоротші терміни. Законопроект вже публічно підтримали основні бізнес-асоціації, незалежні експерти та громадськість.

«Я продовжую дотримуватися позиції, що відновлення податкової міліції неприйнятно», – підкреслив міністр фінансів. – «Це «спадщина» повинна відійти в минуле. Закликаю НЕ підтримувати правки по поверненню податкової міліції».

Тим часом колишнього главу Імексбанку слідчі підозрюють в розтраті коштів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*