Як зробити внесок

Банківські вклади НЕ зможуть повністю вберегти ваші грошові заощадження від постійно зростаючої інфляції, проте вони допоможуть мінімізувати її вплив на ваші гроші і зробити їх знецінення НЕ настільки помітним. Але для того, щоб це стало можливим вам необхідно точно знати, як зробити внесок правильно, а саме який банк вибрати і яким пропозицією по вкладах віддати переваги.

Як зробити внесок?

Перш ніж віддати свої гроші на тимчасове зберігання в кредитно-фінансову організацію, добре вивчіть повний перелік пропозицій по вкладах від різних банківських установ нашої країни. Пам’ятайте, що обраний вами банк повинен обов’язково входить в систему страхування внесків, мати більший досвід роботи з вкладами від фізичних осіб і успішно здійснювати свою діяльність на території вашого регіону як мінімум протягом 5 років.

Також не зайвим буде ознайомитися з аналітикою, яка дозволить вибрати правильний термін вкладення грошей. З широкого переліку пропозицій слід вибирати те, які повністю влаштовують вас як за терміном вкладення коштів, так і за способом нарахування відсотків. Сучасними банківськими установами застосовується дві різні системи нарахування відсотків за вкладом, а саме:

1. Коли відсотки у вигляді грошових коштів перераховується на окремий рахунок, наприклад на пластикову карту або ощадкнижку,

2. Коли відсотки додаються первісної суму вкладу, тобто відбувається капіталізація відсотків. При відкритті вкладу вам також буде потрібно вибрати термін, на які ви плануєте розмістити в банку свої грошові кошти.

Не зайвим буде також звернути свою увагу на деякі інші особливості банківського вкладу:
1. Можливість поповнення вже розміщеної суми,

2. Можливість достроково закриття вкладу та зняття грошових коштів з втратою нарахованих відсотків або без неї. Заключним кроком в процесі відкриття вкладу є укладення відповідного договору з банківською установою.

При відвідування банку обов’язково візьміть з собою паспорт, що засвідчує вашу особу, а також пенсійне посвідчення, якщо ви плануєте оформити подібний внесок. Співробітник банку внесе ваші дані в потрібну комп’ютерну програму, а після роздрукує готовий договір в двох примірниках – один для банку, інший для вас. Після того як ви поставите свій підпис на договорі вкладу вам залишиться лише внести кошти в касу і вже з наступного дня на цю суму почнуть нараховуватися відсотки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*