Як взяти кредит готівкою без довідки про доходи?

Різні непередбачені обставини, які вимагають термінового вкладення кругленької суми, можуть часто виникати в житті. Способів знайти ці гроші теж можна придумати чимало, але серед них провідне місце належить кредитам. Зручним різновидом вважається позика коштів у фінансової організації без надання довідки про доходи. Такий спосіб і час істотно заощаджує, і звільняє від паперової тяганини. Але, як і до будь-якої фінансової операції, до оформлення кредиту без довідки про доходи потрібно підходити усвідомлено і зі знанням справи.

Кредитна
організація
Умови отримання мікро кредиту Посилання на сайт організації

 

Від 300 до 3000 грн. Термін до 30 днів. Без застав і комісій, 0,99% в день!  

Від 300 до 3000 грн. Термін до 30 днів. Без застав і комісій, 0,99% в день!  

euro-gr

Від 50 до 7000 грн. до 30 днів. Постійні клієнти – до 8000 грн. Знижка до 50% постійним клієнтам.

Від 400 до 10 000 грн, терміном від 5 до 30 днів з можливим продовженням ще на 30 днів. Онлайн кредит на карту протягом 10 хвилин після заявки.

moneyboom

Онлайн кредит на карту до 7 000 грн (до 2000 грн при першому зверненні). До 30 днів.

До 3 000 грн. Термін до 35 днів. Всього 0,99% в день!

shvidko-groshi

Від 400 до 3000 грн., cтроком на 7 або 14 днів.  

cash-point

От 200 до 7000 грн на карту. срок от 1 до 15 дней.  

credit365

Онлайн кредит на карту до 8 000 грн (до 2000 грн при першому зверненні). До 30 днів.  

creditUP

Термін до 30 днів. До 7000 гривень на банківську карту онлайн. Новим клієнтам до 1200 грн.  

Що таке кредит без довідки про доходи: переваги і недоліки позики

Кредит без довідки про доходи – це спосіб отримати гроші без надання відповідної документації про фінансові надходження. Для тих людей, хто не має місця роботи або офіційного працевлаштування, тіньових підприємців, фрілансерів або студентів – це популярний метод вирішення грошових проблем.

Отримати таку позику можна в банках, фінансових установах, через онлайн-сервіси. Подібні кредити видаються банками охоче, адже така послуга для них дуже вигідна. Але більшість з них схвалюють виплату коштів лише після ретельної перевірки кредитної історії позичальника. Лише в тому випадку, якщо вона вселяє довіру, то позика буде схвалена – це служить свого роду гарантією для банку при відсутності документації про доходи.

Кредити готівкою без довідки про доходи користуються успіхом завдяки таким перевагам:

 1. Кількість документації мінімальна – все частіше кредит можна отримати за наявності лише паспорта та ідентифікаційного коду.
 2. Швидкість і простота процедури оформлення позики – якщо ви обрали спосіб одержання кредиту в банку, то знадобиться від 30 хвилин до доби, інший онлайн-спосіб допоможе істотно прискорити процес.
 3. Розширення кола осіб – відсутність документації, що підтверджує грошові надходження, дає можливість для широких кругів населення можливість отримати гроші в борг, наприклад, безробітним, пенсіонерам, працівникам без трудової книжки, особам до 21 року і іншим.

Поряд з позитивними якостями у такого легкого способу швидко зайняти гроші є і негативні сторони. Найголовніший недолік – це ставка, розміри якої можуть просто вибивати з рівноваги. В середньому такий показник тримається на рівні 25-35% від суми, але з додатковими зборами може досягати і 40-50%. Експрес-кредити, які оформляються за кілька годин банками, зазвичай мають ставки, що перевищують звичайні в 1,5-2 рази.

Способи отримання грошей без надання довідки про доходи

Якщо ви хочете взяти кредит готівкою без довідки про доходи, то цілком логічно, то банк хоче гарантій повернення коштів. Тому укладення з ним договору передбачає такі варіанти розвитку подій:

 1. Банки можуть видати кредит без потрібної довідки з вимогою застави. Нею може виступати рухоме і нерухоме майно, вартість якого складає не нижчу суму порівняно з позикою. Інший варіант позики – відмова від застави, але в цьому випадку банк істотно підвищить відсоток під видачу коштів. Зазвичай процентна ставка збільшується приблизно на 5%.
 2. Послуга «експрес-кредити» також не вимагає довідки від клієнта. Зазвичай такий спосіб укласти договір на кредит можна зустріти в торгових центрах, магазинах техніки, де потрібна не надто велика сума грошей для здійснення покупки. Окремі випадки можуть передбачати наявність постійної реєстрації за місцем проживання, яка буде перевірятися.
 3. Банки не вимагають відповідну довідку і не висувають додаткових умов, але при цьому ймовірність схвалення заявки на кредит може істотно знижуватися. Зазвичай так відбувається у випадку існування недостатньо чистої кредитної історії.

Важливі особливості кредитів без вимоги довідки про доходи: про що потрібно знати заздалегідь

Більшість кредитів без довідки про доходи оформляється в терміновому порядку, а значить, більшість деталей і нюансів упускається. В результаті позичальник стикається з дуже невигідними умовами оплати, жорсткими термінами, високими процентними ставками, які не встиг вчасно дослідити. Щоб уникнути розладів і розчарувань при оформленні кредиту в будь-якому закладі, необхідно обов’язково звертати увагу на такі основні моменти:

 • договір – всі його умови потрібно уважно прочитати, звернути увагу на ставки, регулярність виплат, якщо в процесі вам попадаються неясні чи суперечливі пункти, то не соромтеся уточнити їх у банківського службовця;
 • відгуки – якщо час дозволяє, то не полінуйтеся зайти на сайт банку і ознайомитися з відгуками клієнтів на їх форумі для складання повноцінної картини;
 • дострокове погашення позики – потрібно обов’язково уточнити наявність такої можливості, яка може виявитися корисною;
 • не вирушайте за грошима в перший-ліпший банк – розумніше буде ознайомитися з умовами різних банків, побувати на кожному з них, щоб була можливість порівняти всі існуючі пропозиції та визначитися з найбільш вигідним для себе;
 • безкоштовний сир буває тільки в мишоловці – не слід довіряти банкам з підозріло низькими процентними ставками. Зазвичай за такими пропозиціями стоять вкрай невигідні умови або приховані відсотки;
 • при відсутності довідки про доходи часто у співробітників банку виникає питання про теперішнє місце роботи з подальшою перевіркою даних.

При ознайомленні з договором та виявлення сумнівних пунктів в ньому можна спробувати поторгуватися – банки іноді можуть йти на поступки. Чи можна і зовсім відмовитися підписувати договір – такий маневр часто позитивно впливає на поступки в поліпшенні умов договору банком.

Де взяти кредит без довідки про доходи?

Для того щоб отримати кредит готівкою без довідки про доходи і не переплачувати зайві гроші при його погашенні, потрібно попередньо вивчити умови всіх установ, які готові надавати клієнтам таку послугу. В умовах конкуренції багато з них намагається придумати різні пом’якшувальні умови і вигідні пропозиції для позичальників. У першу чергу варто розглядати умови українських банків. При співпраці з ними ймовірність натрапити на шахраїв повністю виключається, як це буває при позиці у маловідомих фірм або приватників. Серед лідерів українських банків знаходяться такі:

 • Ідея Банк – дозволяє позичальникам оформляти кредити без довідки про доходи готівкою довгострокові, терміном до 5 років, пропонує безліч різних програм для видачі готівкової суми, серед яких кожен клієнт зможе знайти найбільш вигідну для себе, як, наприклад, розширення вікових рамок до 75 років або впровадження весняних кредитних канікул на 2017 рік;
 • ПУМБ Банк – пропонує різні терміни оформлення кредиту (1-4 роки), дає можливість отримання кредиту за півгодини;
 • Альфа Банк – в установі є можливість отримати кредит готівкою від 75 до 100 тис. грн., можна також підібрати вигідні умови безпроцентного періоду, схвалення заявок через 30 хвилин, висока вірогідність отримання позитивного висновку;
 • ОТП Банк надає вигідні умови для клієнтів, видає суми від 10 до 50 тис. грн., угода укладається в короткі терміни, високий шанс схвалення заявки.

Варіанти отримання кредиту без наявності довідки про прибутковості

Існує 2 способи отримання грошей при оформленні кредиту – видача готівки і перерахування фінансів на кредитну карту. Більшість українських банків можуть запропонувати своїм клієнтам альтернативний вибір – погашати кредит готівкою частинами або користуватися кредитною карткою на постійній основі. Що краще обрати кожен клієнт вирішує в індивідуальному порядку. Отримання коштів будь-яким із способів буде мати однакові умови погашення. Тому вибирати різновид позики найкраще в залежності від мети.

Якщо потрібна певна сума грошей для здійснення давно запланованої покупки або частини коштів не вистачає для інших цілей, то найкраще взяти кредит з умовою погашення частинами або можливістю дострокового погашення. Якщо кошти потрібні від випадку до випадку і в не надто великих розмірах, то ідеальний варіант – оформлення кредитки для постійного користування. У цьому випадку користувач картки може контролювати свій рахунок і вносити на нього гроші хоч щотижня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*