Як відкрити кредитну картку онлайн?

Отримати кредитну картку можна не тільки у відділеннях банків. Актуально і зручно оформити кредитну картку онлайн.
Будь-який житель України, який досяг повнолітнього віку і має прописку, може заповнити в інтернеті заявку на отримання карти онлайн.
Ми зібрали кращі пропозиції банків, що є на ринку

Приват Универсальна

картка найбільшого банку в Україні

- Кредитний ліміт: до 50 000 грн

- Льготний період: до 55 днів

- Безкоштовний випуск та обслуговування

- Без довідки про доходи

Оформити кредитну картку

Монобанк

Сучасно. Вигідно. Інноваційно

- Кредитний ліміт: до 100 000 грн

- Льготний період: до 62 днів

- Зняття готівки: 0,5%

- Кешбек до 20%

Оформити кредитну картку онлайн
кредитну картку альфабанку відкрити онлайн

Альфабанк GOLD "Максимум"

до 200,000 грн ліміту

- Кредитний ліміт: до 200 000 грн

- Льготний період: до 55 днів

- Зняття готівки без комісій

- Без довідки про доходи

Оформити кредитну картку через інтернет

ПУМБ

до 200 000 грн працюючим та пенсіонерам

- Кредитний ліміт: до 200 000 грн

- Льготний період: до 62 днів

- Зняття готівки без коміссій

- Щомісячний платіж 3% від сумми кредиту

Оформити кредитну картку онлайн

Кредитні картки – це сучасний і зручний банківський атрибут, завдяки якому рішення багатьох фінансових питань істотно спрощується. Завдяки пластиковим карткам, які поєднують в собі кредитний і платіжний інструменти, можна швидко і легко здійснювати різні фінансові операції, в тому числі платежі, перекази, як на території України, так і за її межі в інші держави.

Нижче ми наводимо інструкцію як оформити кредитну картку онлайн, на що треба зврнути увагу та які є особливості процесу процесу оформлення банківської картки через інтернет

Доречі,
якщо ви вже оформили банківську карту й шукаєте можливість отримати позику – маєте можливість обрати кредит онлайн на ДельтаФінанс – сервісі, який зібрав всю (або майже всю) інформацію про кредитування в Україні від фінансових компаній та банків.

Кредитна картка онлайн: процес оформлення заявки

Заповнення онлайн-заявки на отримання пластикової картки – це швидкий і зручний спосіб, який наділений масою переваг у порівнянні зі стандартним способом отримання кредитки у відділенні А-банку, Приватбанку чи ін., де доведеться відстояти чергу і витратити в кілька разів більше часу. Список необхідних документів для процедури:

 • паспорт громадянина;
 • ідентифікаційний код;
 • довідка про доходи;
 • документація на наявну власність та інші.

При наданні завідомо неправдивих відомостей, які зазвичай перевіряються банківськими системами, рішення по видачі кредиту буде негативним. Після заповнення заявки здійснюється перевірка документації, за результатами якої буде прийнято рішення про кредит та повідомлено вам. Пропозиція банку може як трохи, так і істотно відрізнятися від ваших побажань і у відношенні суми кредиту, і в розмірі процентної ставки. Тільки з плином часу сумлінним клієнтам можуть знижувати ставку, а фінансовий ліміт робити більше.

Щоб за допомогою інтернету зробити замовлення кредитної карти, потрібно знайти сайт конкретного відповідного банку або інше джерело, яке дозволить порівняти переваги пропозицій різних фінансових установ і підібрати найбільш вигідну і вартісну. Етап заповнення форми заявки є найбільш відповідальним. Адже саме на ньому найчастіше оформлювачі карт стають жертвами шахраїв, які орудують на просторах інтернету. В руки останніх потрапляє конфіденційна інформація, яку вони використовують для оформлення реальних кредитів або списування коштів з рахунків власників.

Сама форма зазвичай містить у собі обов’язкові та додаткові пункти. Заповнювати не обов’язково про себе таку інформацію, як місце роботи та рівень доходу. Але для підвищення ймовірності схвалення видачі кредитної картки краще все ж дати правдиві відповіді, які можуть бути перевірені працівниками банку.

Безпечне оформлення кредитної картки онлайн залежить від таких особливостей:

 • необхідно попередньо ретельно вивчити обраний для заповнення заявки сайт;
 • при відсутності впевненості в сайті і автентифікації адресата, гарантій безпеки не слід завантажувати в інтернет копії документів;
 • конфіденційні дані, такі як паролі та PIN-коди тому не слід передавати нікому ці відомості ні під яким приводом.

Погашення заборгованості по кредитній карті в Україні

Наявність банківської кредитної картки – це не тільки можливість у будь-який момент оплатити свою забаганку чи потребу в чому-небудь, але і систематичне справне погашення боргу. Поповнювати кредитну картку можна будь-яким зручним способом:

 • класичний банківський переказ;
 • інтернет-банкінг;
 • термінали.

Головні плюси оформлення кредитної картки онлайн

Серед основних переваг, яких у подібного способу отримання пластикового платника чимало, можна виділити наступні:

 • скорочення витрат часу – щоб замовити кредитну картку онлайн, не потрібно виділяти велику кількість часу, як на поїздку хоча б в один конкретний банк і спілкування з його співробітником;
 • вільний вибір – завдяки всесвітній павутині у вас з’являється можливість з різноманіття пропозицій знайти дійсно варту і не витрачати зайвий час на непотрібні продукти. Щоб порівняти пропозиції різних банків достатньо лише клікати мишкою, а не переміщатися по місту в нескінченних пошуках;
 • висока швидкість прийняття рішення – при заповненні онлайн-форми рішення по кредиту буде озвучено в короткі терміни. У середньому кредитну картку можна оформити і за день.

Слід бути готовими до того, що самий зручний і швидкий спосіб отримати кредитну картку поштою має свої особливості:

 • надання неповної інформації у формах замовлення – найчастіше установи не вказують в короткій формі додаткові витрати, комісії, платні функції, що веде до перевищення очікуваної вартості користування кредиткою. Тому при оформленні краще зайвий раз зателефонувати за телефоном гарячої лінії банку і обговорити всі деталі договору з робітником закладу;
 • погашення заборгованості – цей процес не завжди виявляється зручним, що також веде до появи додаткових витрат;
 • у видачі кредитки банк може просто відмовити без пояснення будь-яких причин.

Як відкрити кредитну картку через інтернет: важливі моменти процедури

На що слід звертати увагу при відкритті карти:

 1. Ліміти – для залучення більшої кількості клієнтів банки і фінансові установи йдуть на різні хитрощі. Для неозброєного і непідготовленого погляду вони здаються бонусами, але це не так. Серед них знаходиться і збільшення кредитного ліміту. Деякі банки готові видавати своїм позичальникам і до 100 тис. грн., основна маса видає до 50 тис. грн. Але в будь-якому випадку виплачувати велику суму виявляється набагато складніше, особливо коли виплата розбивається на 1 рік або взагалі на 6 місяців.
 2. Процентна ставка – замовити кредитну картку онлайн можна під середній річний відсоток 45-50, що дуже немало. Саме за такі ставки банки і люблять видавати кредитні карти. При їх оформленні онлайн обов’язково потрібно уточнити про додаткові платні опції – обслуговування рахунка, комісії, штрафи за порушення пільгового періоду. Приклад для ясності: банк пропонує кредит на умовах 6% в місяць і запевняє вас в його вигідності. Але виходить, що при оформленні кредиту в 10 тис. грн. строком на 1 рік, вам доведеться заплатити 72% річних або суму 7200 грн. за користування коштами протягом року. А після оформлення картки може виявитися, що за обслуговування картки стягується 100 грн. щомісяця, і тоді плата за послугу в рік складе 8400 грн.
 3. Пільговий період – практично всі карти мають послугу безвідсоткового погашення позики. При замовленні кредитних карток онлайн потрібно уточнити про наявність такої послуги. Пільговий період зазвичай триває від 30 до 50 днів. Якщо в ці терміни встигнути сплатити позику грошей у банку, то відсотки виплачувати не доведеться. Але при відсутності своєчасного платежу до закінчення строку банк тут же нарахує відсотки.

За такими основними показниками варто вибирати для себе банк з відповідними умовами. Кредитна картка онлайн – це послуга, яку надають Приватбанк, Альфабанк та інші надійні банки України, що мають масу вигідних пропозицій.