В Україні пройдуть багатонаціональні навчання ЗСУ

Петро Порошенко затвердив план проведення багатонаціональних навчань за участю підрозділів ЗСУ на території нашої країни і їх участі у багатонаціональних навчаннях за межами України на поточний рік. Про це повідомляється на сайті президента, а також на офіційній сторінці Петра Порошенка в «Фейсбук».

 

Так, в січні-грудні поточного року в Україну для участі в багатонаціональних навчаннях в рамках військового співробітництва будуть допущені до 3-х тисяч військовослужбовців з озброєнням і військовою технікою, до 6-ти літаків і вертольотів США, інших держав – членів НАТО та держав – учасників програми «Партнерство заради миру» на термін до 365 днів.

До 2,5 тис. американських військовослужбовців, інших держав – членів НАТО та держав – учасників програми «Партнерство заради миру» з озброєнням і військовою технікою, до 10-ти кораблів, до 5 підводних човнів, до 10 літаків і вертольотів, до 60 одиниць колісної техніки будуть допускатися на строк до 25 днів у липні – вересні 2017 року рамках українсько-американських навчань «Сі Бриз – 2017».

Крім того, для участі в українсько-американських навчаннях «Репід Трайдент – 2017» будуть допущені до 2 тисячі військовослужбовців США, інших держав – членів НАТО та держав – учасників програми «Партнерство заради миру» з озброєнням і військовою технікою, до 6 літаків, до 10 вертольотів на строк до 25 діб у червні – листопаді.

Проведення багатонаціональних військових навчань заплановано для підтримки на належному рівні обороноздатності держави, боєздатності ЗСУ, інших військових формувань. Дані навчання проводяться з урахуванням зобов’язань України відповідно до міжнародних угод у військовій сфері.

Нагадаємо, що раніше Порошенко підписав Закон щодо удосконалення порядку проходження військової служби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*