«Укрзалізниця» скасувала тендери на закупівлю 1,5 тисячі піввагонів

У зв’язку з подачею менше 2-х заявок, філія «Дарницький вагоноремонтний завод» ВАТ «Укрзалізниця» скасувала ще 4 тендери на закупівлю в середньому 1,5 тисячі піввагонів на очікувану суму майже 1,5 млрд гривень. Дане рішення прийнято 24 лютого 2017 роки після закінчення терміну прийому заявок.

Відомо, що 20 лютого був скасовано перші 4 тендери на 1,5 тисячі піввагонів. В той же час 8 тендерів на закупівлю 3 тисяч піввагонів загального призначення на суму майже 3 млрд гривень були оголошені 18 січня.

Вагони планували поставити в першому півріччі 2017 року партіями по 50 одиниць.

У той же час глава наглядової ради Крюківського вагонобудівного заводу Володимир Приходько звинуватив «Укрзалізницю» у зриві тендеру, оскільки компанія занизила вартість на піввагони.В наслідку це унеможливило участь у ньому українських вагонобудівних заводів, ціни на продукцію яких виросли з урахуванням зростання вартості на комплектуючі та енергоносії.

«За невиконання договірних зобов’язань ПАТ« Укрзалізниця » направила позов до суду на відшкодування збитків», – повідомила прес-служба концерну.

Раніше повідомлялось, що Укрзалізниця планує запустити потяги до Болгарії та Австрії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*