«Укроборонпром» відкриє в Туреччині та Польщі свої представництва

Державний концерн готує відкриття своїх представництв в Туреччині та Польщі. Про це заявив заступник глави оборонного підприємства «Укроборонпром» Денис Гурак у своєму виступі на міжнародній конференції «Управління в секторі безпеки: виробництво, продаж і закупівля озброєння» в Києві, організованої за участю Женевського центру демократичного контролю над збройними силами.

Гурак відмітив серйозність військово-технічних відносин з Анкарою і Варшавою. У планах «Укроборонпрому» також відкриття своїх представництв в Брюсселі і Вашингтоні.

Відомо, що Україна може взяти участь у низці оборонних програм Туреччини по створенню окремих видів озброєнь, у тому числі винищувачів, а також танків 3-го покоління для армії Туреччини.

Зараз Київ також розробляє плани активізації військово-технічного співробітництва з Варшавою. Як перспективні напрями – спільне виробництво безпілотної техніки для ЗСУ, модернізація польських винищувачів, електронного обладнання української бронетехніки, нові системи ППО тощо.

Також розглядають спільну модернізацію озброєнь на ринках третіх країн та просування нових типів озброєння на ринку ЄС.

Тим часом експорт української зброї в 2016 році збільшився на 25%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*