Український океанічний флот вперше отримав прибуток за 19 років

За останні 19-ть років комерційні судна Держрибагентства вперше отримали прибуток, який склав 23 мільйонів грн. Про це заявив міністр АПК Тарас Кутовий, повідомляє прес-служба відомства.

«У прийнятому бюджеті на 2017 рік передбачено додаткове фінансування в розмірі 40 млн грн на рибний патруль. Це найбільша сума, виділена в рамках держбюджету за останні 10 років для оснащення органів рибоохорони», – зазначив Кутовий.

За його словами, новий рибний патруль вже працює в шести українських областях (Київській, Івано-Франківській, Рівненській, Тернопільській, Харківській, Дніпровській).

«Планується запуск ще в 15 областях. Для київського рибного патруля придбано 24 швидкісних човни і 13 автомобілів на кошти з державного бюджету на агропромисловий комплекс. На оснащення «пілотного» Київського рибного патруля було виділено 15 млн грн. Внаслідок ефективного контролю з боку рибоохоронної патруля почалася детінізація промислового вилову – + 40% за підсумками 9 місяців роботи патруля», – підсумував Кутовий.

Тим часом Україна почала вивчати шлейф Чорного моря для виявлення газу й нафти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*