Українці збільшили борги за газ майже вдвічі

На кінець квітня заборгованість жителів України за газопостачання травнем 2017 року зросла майже в два рази і досягла 11,3 млрд грн. Про це повідомляє Держстат.

Згідно з повідомленням відомства, заборгованість з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій за звітний період виросла на 7,4 відсотків (склала 2,9 млрд грн), заборгованість за вивіз побутових відходів у порівнянні з попереднім місяцем майже не змінилася і склала 400 мільйонів грн. Заборгованість за централізоване водопостачання та водовідведення зросла на 28,6% і склала 1,8 млрд грн.

За даними Держстату, в травні українці сплатили за електроенергію 2,7 млрд грн (98,6% від нарахованих у цьому періоді сум). При цьому заборгованість за постачання електроенергії станом на кінець травня склала 3,9 мільярда грн. Заборгованість за опалення і гарячу воду в травні виросла на 3,4% – до 8,9 млрд грн. Всього в травні жителі України сплатили за житлово-комунальні послуги 5,2 млрд грн, що склало 73,6% нарахованих за цей період сум.

Раніше стало відомо, що 69% платежів за газ українці покривають пільгами і субсидіями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*