Україна змінила свого представника в МВФ

Національний банк повідомляє, що новим заступником директора від України в Міжнародному валютному фонді призначили Владислава Рашкована, який розпочне роботу в штаб-квартирі МВФ у Вашингтоні (США) з 27 лютого поточного року.

Для довідки додамо, що рішення про призначення на посаду приймають керівники регіональної групи країн – членів МВФ на чолі з Бельгією та Нідерландами, в яку входить Україна. Термін перебування на посаді заступника виконавчого директора в МВФ – 4 роки.

Членами цієї групи є 15 країн (Бельгія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Вірменія, Грузія, Ізраїль, Кіпр, Люксембург, Македонія, Молдова, Нідерланди, Румунія, Україна, Хорватія, Чорногорія).

Раніше Владислав Рашкован очолював Департамент стратегії та реформування банківської системи Нацбанку

З квітня 2014 року Владислав Рашкован очолював Департамент стратегії та реформування банківської системи Нацбанку. З цієї ж дати був членом правління НБУ, з листопада 2014 року до 1 серпня 2016 року – заступником голови НБУ.

Також ініціативи Рашкован була створена «дорожня карта» реформи фінансового сектора України – комплексна програма розвитку фінансового сектора України до 2020 року, а також проведення трансформації центрального банку.

Раніше повідомлялось, що глава МВФ визнана винною в службовій недбалості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*