Україна залишається вірна Мінським домовленостями, – Порошенко

Петро Порошенко заявляє, що наша Україна залишається вірна Мінським домовленостями. За його словами, ніякої альтернативи Мінським домовленостям не існує. Цю думку глава уряду України висловив під час спільної зустрічі з журналістами і з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Про це говориться на сайті українського президента.

Порошенко висловив впевненість в тому, що зараз потрібні об’єднані і рішучі дії, щоб мотивувати російську сторону імплементувати в повному обсязі Мінські домовленості.

Петро Порошенко повідомив, що на зустрічі з Ангелою Меркель планує обговорити дорожню карту Мінських домовленостей, про яку домовилися в Берліні, під час проведення Саміту в Нормандському форматі. Також президент висловив надію на те, що буде знайдено достатньо аргументів для того, щоб Росія нарешті сіла за стіл переговорів і почала імплементувати Мінські домовленості.

У свою чергу, Канцлер Німеччини Ангела Меркель повідомила, що вони вірять в те, що Нормандський формат є правильним шляхом.

«Ми будемо і надалі його дотримуватися, незважаючи на існуючі перешкоди, щоб досягти миру, політичної стабільності і територіальної цілісності України», – сказала Меркель.

Раніше стало відомо, що в Україні пройдуть багатонаціональні навчання ЗСУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*