Україна експортуватиме свинину та олію до Китаю

Прес-служба UFEB повідомила, що українські продовольчі компанії за результатами торгової місії до Китаю отримали перші замовлення від китайських імпортерів. Замовлення стосуються цукрової продукції, свинини та олії.

svinina

«Ми отримали перші замовлення щодо свинини, цукру, олії. Якщо олія раніше поставлялася напряму до Китаю, до цукор і свинина – лише через Гонконг. Обсяги цих замовлень є великими і доволі нас обнадіюють. Молочні продукти мають не такий гарний попит, але шанси на вихід на китайський ринок теж мають. Ми однозначно бачимо, що цікавість до українського ринку є, і будемо її далі підсилювати. Тепер нашим підприємствам необхідно працювати, щоб отримати задовільну ціну на свою продукцію. Ми ж зі свого боку сприяємо тому, щоб вони отримали відповідні дозвільні документи на експорт зазначеної продукції», – сказав голова Української продовольчої компанії Богдан Шаповал.

За його словами, робота з відкриття ринку КНР для виробників України продовольства приносить свої плоди. Так, до кінця 2016 року буде відкритий ринок Китаю для української яловичини.

Раніше повідомлялось, що Україна заборонила імпорт птиці з Угорщини, Німеччини та Болгарії.