Угода конфіденційності

Ця Угода є договором приєднання, використання Користувачем сайту свідчить про приєднання Користувача до даної Угоди повністю та підтверджує його згоду з наведеними нижче умовами.

Під час користування Користувачем сайтом afu.org.ua Адміністрація сайту afu.org.ua здійснює збір та обробку даних Користувача, а саме:

  1. даних, що надаються Користувачем як при заповненні реєстраційних форм Сервісів, так і у процесі користування Сервісами;
  2. файли cookie;
  3. ір-адреси;
  4. параметри та налаштування інтернет-браузерів.

Адміністрація сайту afu.org.ua включає дані Користувача до бази персональних даних інтернет-користувачів з моменту, коли Користувач вперше починає користуватися сайтом afu.org.ua, а також постійно увесь період, протягом якого Користувач користується сайтом afu.org.ua. Строк зберігання даних становить період, протягом якого Користувач користується сайтом afu.org.ua, а також три наступних роки після закінчення користування Користувачем сайтом afu.org.ua

Адміністрація сайту afu.org.ua здійснює обробку персональних даних Користувача будь-якими способами з метою належного надання Користувачу послуг (ідентифікація, аутентифікація, авторизація, відновлення паролю, надсилання інформаційних матеріалів за підпискою Користувача, відповідей на запити та листи Користувача, а також для інших дій, що час від часу необхідні для належного користуватися сайтом afu.org.ua).

Адміністрація сайту afu.org.ua використовує знеособлені дані для таргетингу рекламних та/або інформаційних матеріалів за віком, статтю, іншими даними; для проведення статистичних досліджень; будь-якими іншими способами.

Адміністрація сайту afu.org.ua має право передати персональні дані, базу персональних даних, до якої включені персональні дані Користувача, повністю або частково третім особам без повідомлення про це Користувача у наступних випадках: новому власнику сайту afu.org.ua для оброблення з метою, передбаченою даною Угодою.
Під час користування Користувачем сайтом afu.org.ua , на інтернет-сторінках  можуть бути присутні коди інтернет-ресурсів третіх осіб, у результаті чого такі треті особи отримують дані, зазначені у пунктах 2, 3 та 4 даної Угоди. Такими інтернет-ресурсами третіх осіб є:

  • системи зі збору статистики відвідувань Сервісів (наприклад, лічильники LiveInternet, Google Analytics тощо);
  • соціальні-плагіни (блоки) соціальних мереж (наприклад, Facebook тощо);
  • системи банеропоказів (наприклад, AdRiver тощо);
  • інші ресурси.

Користувач має усі права щодо захисту його персональних даних, які передбачено чинним законодавством України, зокрема, Законом України «Про захист персональних даних».

Оброблення персональних даних здійснюється у дата-центрах, де розміщується обладнання, що забезпечує функціонування сайту afu.org.ua. Адміністрація сайту afu.org.ua приймає усіх передбачених законодавством заходів для захисту персональних даних Користувача, зокрема, оброблення даних здійснюється на обладнанні, що міститься у охоронюваних приміщеннях із обмеженим доступом.

Адміністрація сайту afu.org.ua має право змінювати умови даної Угоди в односторонньому порядку. У цьому випадку усі зміни будуть опубліковані за адресою http://www.afu.org.ua/ugoda-konfidencijnosti/  і будуть обов’язковими для Користувача через 10 днів від дня такої публікації.