У Києві пройде перша зустріч лідерів українського Фінтех

FinTech Meetup – перша зустріч лідерів сучасного українського технологічного банкінгу. Вже сьогодні вони активно трансформують індустрію платежів, банківські та фінансові послуги, формують нове обличчя фінансової і банківської сфери, встановлюють нові правила гри, визначають звички і потреби споживачів фінансових послуг. Зустріч проводиться в рамках Fintech Week Kyiv 2016.

Захід передбачає відкритий формат дискусій між ключовими учасниками FinTech-індустрії: регулятор в особі Національного банку України, банки-лідери з розвитку і просуванню сучасних технологічних сервісів – ПриватБанк, Platinum Bank та інші.

Засновники і натхненники провідних українських технологічних стартапів поділяться своїм практичним досвідом, баченням і прогнозами розвитку FinTech-індустрії в фінансовій сфері, позначать можливості експансії нових фінансових технологій в інші сегменти фінансових ринків, нові можливості завоювання і утримання клієнтів.

Український фінансовий сектор зараз знаходиться в замороженому стані, що відкриває можливості для вибухового зростання молодих компаній.

Учасники зустрічі зможуть послухати та поспілкуватися з засновниками, керівниками і венчурними інвесторами проектів «MobiPay», «UAPay», «Payforce», «Wide: Up», «BVU Group», «Taplend, Ucredit».

FinTech Meetup – перша масштабна зустріч учасників FinTech-індустрії: підприємців, керівників банківських і фінансових організацій, венчурних інвесторів, консультантів і представників державних органів.

Найбільша цінність цього заходу – широкі можливості для особистого знайомства з керівниками топових компаній, провідними експертами, широкі можливості для нетворкінгу дозволять завести нові зв’язки, отримати нові цінні ідеї з перших рук.

Знання та особисті зв’язки – це ключові активи і фактори успіху в сучасному світі. Приєднуйтесь до FinTech Meetup, керуйте змінами!