Tencent запускає медичне страхування на блокчейні

Інтернет-портал Bloomberg повідомив, що компанія Tencent (Китай) залучена до співпраці з однією із страхових компаній Waterdrop з метою розробки нових рішень на базі блокчейну.
Waterdrop планує впровадити в свою діяльність в сфері медичного страхування досвід Tencent у виробництві інноваційних блокчейн-інструментів.

Поштовхом для такого рішення послугувало залучення інвестицій в компанію Waterdrop Series B під керівництвом Tencent. Розмір фінансування склав 500 млн. юанів, що в перерахунку на американську валюту – 74,2 млн. доларів.

Разом з тим, Bloomberg повідомляє, що страхова компанія має намір залучити ще нові інвестиції на загальну суму 1 млрд. доларів. Директор видання Шен Пен стверджує, що залучене фінансування буде витрачено Waterdrop на розробку блокчейну разом з Tencent для автоматизації відшкодувань.

Принцип дії краудфандінгу в галузі медичного страхування полягає в залученні користувачів, які будуть відповідати критичним вимогам інших учасників з платформами з рівнем максимальних компенсаційних виплат близько 45 тис. доларів.

Від компанії Tencent не відстає і власник Alipay, компанія Ant Finansial. Так, Ant Finansial вже зайняла свою нішу в цій галузі, створивши додаток Xiang Hu Bao, і до 2021 року заплановано залучення 300 млн. користувачів з Китаю.

Tencent має багаторічний досвід в роботі з блок-ланцюгами та успішно працює в кількох економічних секторах, наприклад, транспортна галузь. Також компанія розробила мережу, яка забезпечує обробку транзакцій за індивідуальним замовленням.

Компанія Tencent однією з перших отримала офіціальний досвід влади Китаю на посилення формалізації простору.