США може збільшити допомогу Україні до 560 млн доларів

У Конгресі США представлений консолідований закон з бюджетних асигнувань на поточний рік, згідно з якими програми допомоги Україні передбачують не менше 560 млн. доларів. Про це повідомляє прес-служба посольства України в США на сторінці в «Фейсбук».

Повідомляється, що на військову допомогу і політику безпеки України до кінця бюджетного року (до 1 жовтня) США планує виділити не менше 238 млн. американських доларів.

Без урахування кредитних гарантій, в цьому році поки не розглядаються (в 2016 році в бюджет закладалися під ці цілі 275 млн дол.), асигнування на інші програми допомоги планується навіть збільшити (на 27 млн ​​дол. в порівнянні з минулим роком).

Виділені гроші на зміцнення оборони і безпеки можливостей України є лише частиною від загальної суми 350 млн дол., яка може бути повністю використана після 1 жовтня 2017 року.

Наступним етапом вступу в силу консолідованого закону стане його прийняття Сенатом і Палатою представників, яка повинна відбутися до 5 травня 2017 року, і в подальшому підписання президентом США.

Тим часом в Україні місячна допомога по безробіттю складе 1280 грн. Про це під час прямої лінії розповів глава Фонду загальнообов’язкового державного соцстрахування на випадок безробіття Олексій Мірошниченко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*