Cоціальний проєкт “Scholarship в Україні”

Освіта є надзвичайно важливим аспектом для будь-якої країни, в тому числі і для України. Здобування освіти в Україні має свою вартість, але в той же час є важливим інвестицією в майбутнє. В Україні є багато високоякісних університетів та коледжів, які пропонують різноманітні програми та спеціалізації, що дозволяє студентам обрати той напрям, який відповідає їх потребам та інтересам.

Здобування освіти в Україні також має свою провартість. Студентам потрібно багато часу та зусиль, щоб успішно пройти свій навчальний курс. Вони повинні бути готові до виконання різних завдань, викладених в університетських програмах, а також до складання іспитів та написання наукових робіт. Також потрібно вкласти значні фінансові витрати на оплату навчання та інші витрати пов’язані зі студентським життям.
Але фінансів не завжди вистачає. Тому на допомогу активним та перспективним студентам приходять  різні соціальні програми та ініціативи з фінансування.

Одним із таких є соціальний проєкт “Scholarship в Україні”. Наразі діє конкурс в межах цього проєкт “Мотивація нескорених”. Це вже 9й конкурс для освітян ЗВО.

Є 2 гранти з загальним бюджетом 42 000 грн від українських грантонадавачів
“Грузар” та “CreditPlus”.

Для участі треба підготувати статтю на одну із запропонованих тем:


1 тема для конкурсної роботи – “Аналіз кейсів іноземних фінтех-компаній та обґрунтування їх застосування в Україні” – подати заявку на сторінці https://creditplus.ua/scholarship

2 тема конкурсної роботи – “Аналіз послуг вантажних перевезень в умовах воєнного стану. Ваші пропозиції щодо покращення” – подати заявку на сторінці https://gruzar.com.ua/grant .
Роботи повинні бути оригінальними, мати наукову новизну та грамотний виклад. Кінцевий термін подання робіт – 16.05.2023, а фінал заплановано на 10.06.2023.

За додатковою інформацією звертайтесь за номером +38 067 622 62 82.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*