Розробники з Європи і США з’їдуться до Києва, щоб обговорити фінтехсервіси на Blockchain

У вересні біткоіни-ентузіасти і розробники сервісів на основі блокчейна з’їдуться на Blockchain & Bitcoin Conference Kiev 2016. Щорічна конференція обіцяє стати наймасовішою в СНД.

 

Акцент Blockchain & Bitcoin Conference буде зроблений на реалізовані проекти та стартапи, які вирішують реальні проблеми користувачів. Учасники розділяться на три паралельні потоки: для експертів, розробників і тих, хто в меншій мірі знайомий з темою, але хоче дізнатися більше.

Експерти – підприємці та айтішники, що впритул працюють з блокчейном, – обговорять нові фінтехсервіси, реалізацію смарт-контрактів, біржові новини і перспективи майнінга. Окремі доповіді будуть присвячені ініціативам на рівні уряду: створення реєстрів, кадастрів і аукціонів, а також позиції нацбанків.

Як повідомив організатор, компанія Smile-Expo, в цьому році буде працювати окремий зал для розробників, розрахований на навчання та консультації для IT. Практики там буде більше, ніж теорії: учасники розберуть чисто технічні питання, пов’язані з блокчейнамі.

Вже відома точна дата проведення – 23 вересня. Подробиці про програму виступів організатори пообіцяли повідомити через деякий час, а поки за підготовкою заходу можна стежити на сайті конференції – http://bitcoinconf.com.ua/ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*