Правила використання матеріалів сайту

Використовуючи інтернет-сайт редакції Асоціації фінансистів України www.afu.org.ua (надалі – РЕДАКЦІЇ САЙТУ), ви тим самим погоджуєтесь з наведеними нижче умовами. У разі незгоди з даними умовами, будь ласка, пам’ятайте, що ви не маєте права користуватися вказаним сайтом.

Авторські права на зміст інформації на веб-сторінках РЕДАКЦІЇ САЙТУ захищені діючим законодавством України. Всі права, в тому числі не зазначені нижче, захищені.

При використанні, копіюванні, цитуванні публікацій інформаційного порталу afu.org.ua (скорочено – АФУ) обов’язкове пряме посилання на сторінку використовуваного матеріалу: вказівка назви порталу з наступними прямими гіперпосиланнями: новини АФУ, afu.org.ua, новини Асоціації фінансистів України, або інші логічні за назвою сайту посилання.

Поширення всіх матеріалів може бути здійснено тільки за наявності гіперпосилання на www.afu.org.ua в першому абзаці тексту.

Крім того, відтворення, передача, розповсюдження чи зберігання авторських і рекламних матеріалів у будь-якій формі заборонене без попереднього письмового дозволу РЕДАКЦІЇ САЙТУ, за винятком випадків, згаданих нижче.

Перегляд веб-сторінок і перенесення їх вмісту на паперові носії дозволені РЕДАКЦІЄЮ САЙТУ тільки для особистого користування.

Використання даного сайту і інформації на ньому дозволено виключно в особистих, некомерційних цілях.

Даний сайт і матеріали, що в ньому, надаються в ознайомлювальних цілях користувачам Інтернету.

Вміщені на веб-сторінках матеріали надаються на існуючих умовах і в наявній формі. РЕДАКЦІЯ САЙТУ не гарантує, що веб-сторінки будуть доступні постійно і вільні від помилок. РЕДАКЦІЯ САЙТУ залишає за собою право в будь-який час змінювати зміст інформації на веб-сторінках та припиняти доступ до них.

РЕДАКЦІЯ САЙТУ може розміщувати на своїх веб-сторінках посилання на інші сайти мережі Інтернет, які є власністю або обслуговуються 3-ми особами. При переході на такі сайти третіх осіб ви повинні ознайомитися і погодитися з правилами користування даних сайтів до використання наявних на них матеріалів.

Політикою конфіденціальності www.afu.org.ua ви також підтверджуєте свою згоду з тим, що РЕДАКЦІЯ САЙТУ не контролює зміст інших сайтів і не несе будь-якої відповідальності за зміст матеріалів, які опубліковані на вказаних сайтах третіх осіб. Крім того, посилання на сайт, що не належить РЕДАКЦІЇ САЙТУ, не має на увазі, що РЕДАКЦІЯ САЙТУ підтримує даний сайт або продукцію чи послуги, зазначені на ньому.

Направляючи матеріали на будь-який з наших серверів, наприклад, по електронну пошту або через веб-сторінки, ви підтверджуєте, що матеріали не міститимуть жодного положення незаконного характеру чи іншим чином непридатного для публікації; перед відправкою будь-яких матеріалів ви повинні дотримуватися всіх рекомендацій щодо виявлення та запобігання вірусів; ви володієте всіма правами на матеріали та маєте повні права надати їх нам і РЕДАКЦІЯ САЙТУ може публікувати матеріали не беручи тим самим на себе ніякої відповідальності; ви зобов’язуєтеся не подавати на РЕДАКЦІЮ САЙТУ позови стосовно наданих вами матеріалів, і гарантуєте РЕДАКЦІЇ САЙТУ відшкодування збитку в разі, якщо будь-які треті особи пред’являть позов до РЕДАКЦІЇ САЙТУ в зв’язку з представленими вами матеріалами.

Надання вам доступу на цей сайт не повинно розглядатися як пропозиція чи надання вам будь-якої ліцензії або права користування торговими знаками, розміщеними на сайті, без попередньої письмової згоди РЕДАКЦІЇ САЙТУ або третьої особи, що є власником торгового знака.