Правильне відшкодування витрат на відрядження

Працюючи і постійно перебуваючи у відрядженнях часто трапляється так, що працівник не отримує відрядження з певних причин. Для правильного відшкодування витрат на відрядження, перш за все проблему необхідно обговорити з керівником підприємства або організації. З вашої ж боку потрібно правильно оформити відрядження для цього слід скласти наказ і оформити посвідчення про відрядження.

Розрахунок по відрядженнях в обов’язковому порядку повинен мати супутні документи і перед видачею коштів на руки отримаєте наказ від вище стоїть керівництва про виділення коштів готівкою.

Відшкодування витрат на відрядження дозволить заповнити всю необхідну документацію правильно і вести бухгалтерію підприємства, згідно з чинним і встановленим правилам.

За діючими правилами відряджаються співробітник повинен відзвітувати за отримані гроші протягом трьох днів після прибуття. До такого документального звіту вийти віднести чеки, рахунки, акти і інші документи. Зверніть увагу на кожен чек і документ і перевірте правильність заповнення актів.

У представлених актах повинна обов’язково стоять дата здійснення операції, також в документах повинна за правилами присутній печатка організації, яка надає послуги. Всі витрати які поніс відрядження співробітник повинні бути обгрунтованими і тільки з такою вірною і точною документацією вам вийде, правильно відшкодувати витрати на відрядження.

Як тільки ви розберетеся з усіма отриманими документами та чеками приступите до складання ананасового звіту. Правильне відшкодування витрат на відрядження дозволить грошові кошти видати як в день перевірки документації про відрядження, так і в день отримання заробітної плати. Крім складеного авансового звіту бухгалтеру підприємства або ж організації буде потрібно, скласти розрахунковий касовий документ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*