Працівники органів соцзахисту отримали на 50% більше від окладу

В середу, 9 листопада, Кабмін України встановив на засіданні надбавку в розмірі 50 відсотків від окладу для працівників органів соцзахисту, які займаються оформленням субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

oformlennya-subsidi%d1%97

За словами прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, це рішення – справедлива компенсація працівникам, які виконують важливу державну місію.

Як відомо, близько 6,4 мільйонів сімей в Україні отримують субсидії на оплату послуг ЖКГ. Нова політика виплат субсидій була введена у 2014 році поряд з політикою поетапного підвищення тарифів в країні.

Добавимо, що підвищення тарифів почав уряд Арсенія Яценюка, який вирішив вирівняти ціну енергоносіїв для всіх споживачів. Спочатку планувалося розтягнути підвищення тарифів на 2 роки, але у травні нинішнього року уряд Гройсмана прийняв рішення вирівняти тарифи на газ для жителів країни. Це, в свою чергу, призвело до подорожчання тепла та електроенергії.

Також раніше Володимир Гройсман повідомляв, що витрати держбюджету на виплату субсидій для найбільш вразливих верств населення становитимуть близько 4-6 відсотків від загального обсягу видаткових статей.

Тим часом Ощадбанк ввів комісію за оплату комунальних платежів.