Порошенко підписав Закон щодо удосконалення порядку проходження військової служби

Стало відомо, що президент України Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення порядку проходження військової служби». Про це повідомляється на офіційному сайті президента.

Так, реалізація вищезгаданого Закону дозволяє нормувати деякі питання, які пов’язані з прийняттям, продовженням і звільненням громадян з військової служби. Зокрема, це дасть можливість військовослужбовцям, які проходять військову службу з різних видів контрактів в особливий період, за бажанням продовжити військову службу за новим контрактом або звільнитися з військової служби.

У свою чергу Порошенко звернув увагу на те, що заміна особового складу буде здійснюватися в декілька етапів. Законом встановлюється, що право на звільнення від військової служби отримують військовослужбовці, які проходять службу за контрактом, дія якого була продовжена понад встановлені строки на період до оголошення демобілізації, і які служили не менше 18 місяців з дати його продовження. Також звільнитися мають право військові, які уклали контракт на термін до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію і відслужили не менше 2-х років військової служби за контрактом.

 

Тим часом міністр енергетики заявив, що Україна готова до будь-яких морозів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*