Підтримка студентів, як соціальна відповідальність бізнесу

Гарні новини для усіх студентів! Тепер у них є можливість отримати грант у розмірі 12700 гривень. На радість всім студентам вищих навчальних закладів України, які навчаються на очній і заочній формі навчання, було відкрито набір на участь в конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) для оплати за один рік навчання в українському вузі. Брати участь у конкурсі можуть усі бажаючі, які навчаються за наступними двома напрямками: маркетинг і фінанси. Участь в конкурсі безкоштовна.

Детально про конкурс: переваги та особливості

Компаніями малого бізнесу започатковано надання грантів на навчання для студентів України. Гранти були засновані в рамках проекту Scholarship в Україні. Цей проект гарантує надання матеріальних виплат студентам. Грант надається виключно на конкурсній основі і далеко не кожному студенту. Більш того, він надається лише за певні академічні успіхи. Можливість отримати матеріальні виплати надається абсолютно усім вищими навчальними закладами або незалежними комерційними організаціями, які бажають заохотити здібних студентів. Можливо, в числі таких студентів опинитеся саме ви.

На сьогоднішній день такі програми широко поширені в країнах Європи, а також в навчальних закладах Америки. На даний момент в Україні подібні програми не популяризували. Беручи участь в цій програмі, здібні студенти матимуть стимул до вивчення інтернет-маркетингу. Ця програма покаже всім учасникам, що вони можуть отримувати прибуток за свої знання ще до того як отримають диплом про закінчення вищого навчального закладу. Не пропустіть шанс отримати грант.

Деальніше про це в відео організаторів конкурсу:

Умови конкурсу

Щоб взяти участь в конкурсі, необхідно виконати всі умови. Варто зазначити, що участь у конкурсі складається з декількох кроків:

  1. Учасник подає заявку на участь.
  2. Учасник вибирає тематику, яка йому ближче за все.
  3. Готується до проведення конкурсу.
  4. Проводиться конкурс, і вибираються студенти, які отримують грант.
  5. За підсумками конкурсу учасники отримують позитивні відгуки для компанії.

Поки що конкурс проводиться тільки за двома наступними напрямками:

  1. Маркетинг.
  2. Фінанси.

Саме за цими двома напрямком можна отримати грант. Так що якщо ви є фахівцем в одному з цих напрямків, то приймайте участь в конкурсі і не відмовляйтеся від шансу отримати грант.

Підтримали конкурс

Конкурс вже отримав підтримку від об’єднаних територіальних громад з усієї України, наприклад:

САТАНІВСЬКА ОБ’ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
КАЛАНЧАЦЬКА ГРОМАДА
ВЕЛИКОКОПАНІВСЬКА ОБ’ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
ТАВРИЧАНСЬКА ГРОМАДА
ЛОПУШНЕНСЬКА ГРОМАДА
ГРИГОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Крім того програму підтримали такі вищі навчальні заклади України:

І, звичайно ж, підтримка була отримана з боку засобів масової інформації:

Відзначимо той факт, що брати участь можуть студенти будь-яких навчальних закладів. Отриманий грант можна буде використовувати для оплати навчання, як в державних, так і в комерційних вищих навчальних закладах. На даний момент є два гранти, в залежності від спеціалізації навчання. Більш детально ознайомитися з завданням і умовами конкурсу можна за наступними посиланнями:

  1. https://www.cybershark.com.ua/scholarship-ua/
  2. https://deltabank-online.com.ua/scholarship-ua/

Якщо у вас виникнуть питання, то їх можна надсилати через наступний сайт: grant@cybershark.com.ua.

Також за цим посиланням можна відправляти свої роботи.

Не пропустіть свою можливість отримати грант на навчання в найкращих вищих навчальних закладах України, і можливо, удача посміхнеться саме вам. На даний момент отримано вже досить багато заявок від студентів з усієї країни. Подавайте заявку, беріть участь в конкурсі і отримуйте стипендію в розмірі 12 700 гривень в рамках програми Scholarships.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*