Оприлюднено рейтинг інвестиційної привабливості міст України

Було оприлюднено рейтинг інвестиційної ефективності міст України, опублікований агентством «Євро-Рейтинг». Про це повідомляє Вusinessua з посиланням на департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради.

На першому місці в рейтингу опинився Київ, рейтинг якого зафіксований на рівні ineА з 254 балами. Друге місце дісталося Львову з 227 балами, а третє – Вінниці з 210 балами. Харків з 207 балами зайняв четвертий рядок рейтингу.

Для оцінки інвестиційної ефективності при формуванні рейтингу досліджувалася динаміка показників, що характеризують інвестиційну активність в місті, і соціально-економічний ефект від залучених коштів.

При формуванні рейтингу агентством були оброблені дані по 30-ти містах України. Отже, Одеса, Миколаїв, Луцьк, Хмельницький та Ізмаїл мають рівень інвестиційної привабливості ineВ (високий). Дніпро, Тернопіль, Житомир Ужгород – ineС (вище середнього). Чернігів, Полтава, Чернівці, Івано-Франківськ, Полтава, Суми, Черкаси – ineD (середній). Інші міста мають рівень інвестиційної привабливості нижче середнього.

Нагадаємо, що раніше був опублікований рейтинг професій за рівнем зарплат в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*