Онлайн кредит на карту в Україні: 12 найкращих пропозицій

Непередбачені ситуації виникають в самий невідповідний момент. Вам напевно знайоме, коли всі витрати розплановані до зарплати, гроші пораховані і можна спокійно дожити тиждень, але раптово зламалася машина, згорів чайник або потекла труба. Можна спробувати позичити грошей у колег по роботі, але у них-то зарплатня разом з вами, а значить потрібно почекати. Судорожно думаючи, де взяти гроші в кредит онлайн на карту в Україні, ви згадуєте, що бачили рекламу мікрокредитів.

Так починається ваше знайомство з компаніями, які завжди дадуть гроші онлайн на карту.

Якщо потрібен кредит онлайн в Україні на картку – чим мікрофінансові організації краще банків?

ПО ПЕРШЕ: вони працюють цілодобово

За «законом Мерфі» неприємності трапляються в самий невідповідний момент, а не суворо з 8:00 до 17:00 з понеділка по п’ятницю. А значить і швидка онлайн позика на картку для їх вирішення може знадобитися в неробочий час.

ПО-ДРУГЕ: банківська система складна і бюрократизована

Отримання готівкою навіть невеликої суми пов’язано з подачею маси документів, в тому числі довідки з роботи (що непросто працівникам з «сірої» зарплатнею). МФО видають самі гроші через інтернет на невідкладні потреби без паперової тяганини. Все що вам потрібно – український паспорт, ідентифікаційний код і близько п’ятнадцяти хвилин вільного часу на подачу заявку.

ПО-ТРЕТЄ: залежність від кредитної історії

Фінансові установи приймають свої рішення на основі кредитної історії (детальніше за посиланням), тобто фінансове майбутнє людини будується на основі його фінансового минулого. У кожної нової мікрофінансової компанії людина починає кредитну історію з чистого аркуша. Безумовно МФО проводять скоринг-аналіз позичальників і вивчають їх минуле, але відсоток відмов тут вкрай малий.

% по кредиту 1-й Кредит / Наступний Термін Розгляд заявки
0,01%* до 3 000 | до 10 000 3—30 днів 15-30 хвилин
0,01%* до 5 000 | до 15 000 1—30 днів 4-8 хвилин
без %! до 3 000 | до 10 000 1—30 днів 2-5 хвилин
обзор Май Кредит личный кабинет на Финансовиче 0,01%* до 3 000 | до 30 000 1—35 днів 3-10 хвилин
0,01%* до 3 000 5—30 днів 5-7 хвилин
кредит без % до 2000 | до 10 000 7—30 днів 10-30 хвилин
0,01%* до 3 000 | до 15 000 1—30 днів 5-20 хвилин
позика під 0 %* до 10 000 | до 15 000 7—30 днів 5-7 хвилин
0,01% до 3 000 5—30 днів 15 хвилин
кредит под 0%* до 10 000 1—27 днів 3-5 хвилин
0,01%* до 7 000 1—16 днів 10-15 хвилин
1,9% до 15 000 7—21 днів 15 хвилин

Яку допомогу можна отримати в МФО?

Подавши онлайн заявку на кредит на картку, ви отримуєте:

 • Гроші через Інтернет
 • Позика готівкою
 • Швидке рішення (розгляд заявки займає близько 15 хвилин)
 • Мінімум документів (знадобиться лише паспорт та код)
 • Цілодобовий сервіс і підтримка
 • Нецільове використання (ви витрачаєте кредитні гроші так, як захочете)

Що стосується готівки (буває гостра необхідність і в них), за ними потрібно заїхати в офіс, але процедура так само швидка, як і в випадку з кредитом на карту.

Отримання кредиту через інтернет на банківську карту?

Швидкий кредит на карту за допомогою інтернету набирає популярність. В Україні щороку кількість МФО збільшується на десятки. Велика кількість кредиторів й конкуренція між ними дають більш вигідні тарифи (здорова конкуренція завжди йде на користь клієнта), але мінусом – складність вибору оптимальної компанії.

Щоб полегшити вам життя, ми взяли на себе роботу з пошуку, перевірки і сортування МФО.

Що ви отримаєте на нашу сайті? Провідні мікрофінансові організації України, перевірені нашим аналітичним відділом і юристами. Всі компанії на цьому сайті ліцензовані, надійні, безпечні. Перш ніж потрапити до видачі, ми перевіряємо відповідність заявлених умов кредиту реальному стану справ, переконуємося в використанні протоколу безпеки персональних даних користувачів, відшукуємо юридичні підводні камені в кредитному договорі. Ми проробляємо величезну роботу, щоб ви не боялися звернутися в мікрофінансову організацію за допомогою. Ось, на нашу думку, кращі з МФО України на сьогоднішній день:

 • Moneyveo
 • Zecredit
 • Mycredit
 • CreditPlus
 • Cashinsky
 • AlexCredit

У цих та інших МФО на сервісі порівняння кредитів ви знайдете:

 • Кредит під 0 відсотків
 • Прискорений розгляд заявки
 • кредит повнолітнім
 • Мікропозик до 30000грн.
 • Вигідні умови погашення / продовження кредиту

Кредити з високим відсотком схвалень

Коли ми говорили про переваги МФО перед банками, одним з плюсів перших був високий відсоток схвалень. В середньому мікрофінансові організації задовольняють 80% поданих заявок.

Як підвищити свої шанси на позитивне рішення? Ми розповімо!

В першу чергу виберіть відповідного кредитора. Аналітичний відділ вивчив провідні українські мікрофінансові компанії і відсортував їх по користувальницькій оцінці і відповідно до експертної думки.

Потім важливо правильно заповнити заявку. Вносьте тільки справжню інформацію. Кредитний інспектор в будь-якому випадку перевірить. Для кредитора важливіше чесність позичальника, ніж «високі» постійні доходи.

Якщо це ваша перша позика в даній установі, є можливість отримати кредит під 0 відсотків.

Що потрібно для інтернет-кредиту?

 • Бути громадянином України
 • Мати паспорт і ідентифікаційний код
 • Володіти пластиковою карткою українського банку
 • На момент подачі заявки мати повні 18 років

Це мінімальні вимоги, на які слід спиратися. Іноді кредитор просить додаткові документи. Але це індивідуальний випадок, і про такі вимоги ви прочитаєте на сайті самого кредитора.

Порада від сайту afu.org.ua

Швидко оформити позику через інтернет не складно, якщо користуватися нашою інструкцією.

 1. Знайте заздалегідь, скільки будете повинні. У багатьох сервіса порівняння кредитів вбудований спеціальний кредитний калькулятор. Вкажіть необхідну суму і термін, на який потрібна позика, і програма видасть вам найкращі пропозиції з вже порахованими відсотком за використання. Ще на етапі вибору мікрокредітной організації ви будете знати, у скільки обійдеться використання допомоги.
 2. Користуйтеся фільтрами. Просто відзначте потрібний фільтр і отримаєте тільки ті пропозиції, які відповідають вашому запиту.
 3. Співпрацюйте з кращими. З понад 700 МФО України ми відібрали з десяток кращих. Але і серед них є ті, чиї пропозиції підходять вам більше за інших. Компанії на сайті упорядковано відповідно до рейтингу на основі відгуків користувачів і пропонованих умов по позиці. Важливим критерієм оцінки є показник APR. Це реальна відсоткова ставка за рік використання кредитних коштів.
 4. Подайте заявку. Щоб оформити кредит через інтернет за паспортом, потрібно правильно внести персональну інформацію в анкету. Видається кредит з 18 років, а до повноліття марно навіть пробувати.
 5. Візьміть трубку. Після відправлення анкети, кредитний інспектор перевіряє зазначену інформацію. У тому числі можливо буде телефонний дзвінок вам і особам, яких ви вказали роботодавцем і \ або довіреною особою. Важливо, щоб всі вони були на зв’язку і підтвердили ваші слова.
 6. Отримайте швидкі онлайн позики на банківський рахунок. Коли інспектор залишився задоволений почутим, ваша анкета переходить до відділу оплат, і гроші надійдуть на карту через декілька хвилин.

Відеоінструкція як оформити кредит на картку через інтернет

Чому можна довіряти рейтингу від “Асоціації Фінансистів”?

Тому що ми не працюємо на МФО, а орієнтовані на своїх користувачів. Ми допомагаємо взяти кредит в інтернеті, полегшуючи і спрощуючи цю процедуру. Ми відповімо на будь-які ваші питання і підкажемо, як збільшити шанс на схвалення, як позбутися від прострочення і як поліпшити кредитну історію.

Ми ваш вірний друг, який допоможе порадою і справою.