Новий транш від МВФ Україні доведеться чекати довше – Bloomberg

5-й транш від МВФ в рамках програми фіндопомоги Україна отримає, скоріш за все, з затримкою. Видання Bloomberg пише, що причиною цьому є те, що влада України не прийме всі необхідні реформи до того, як нардепи підуть на «літні канікули».

Незважаючи на це, пенсійна реформа в Україні рухається за графіком. Також рухається справа щодо створення антикорупційного відділу. А ось земельна реформа навряд чи буде затверджена найближчим часом. Про це сказав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в інтерв’ю Bloomberg.

Так, наша країна може не отримати вчасно 1,9 мільярда доларів від МВФ, який зумовив чергову виплату введенням змін.

«Ми не встигнемо зробити все до канікул. Але ми продовжуємо працювати над реформами, і 5-й транш буде отриманий», – сказав Гройсман.

Фахівці Bloomberg зазначають, що програма допомоги МВФ грає ключову роль в економічному відновленні країни. Затримка з черговою виплатою може відсунути далі плани Києва повернутися на міжнародні боргові ринки.

Раніше представники МВФ нагадували, що Україна має запустити ринок землі якомога швидше. Проведення земельної реформи сприятиме додатковому зростанню українського аграрного сектора, який має дуже великий потенціал.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*