Названі претенденти на місце голови Державної фіскальної служби

Ім’я виконуючого обов’язки голови Державної фіскальної служби буде названо сьогодні. Про це повідомили в прес-службі управління.

Повідомляється, що ця людина буде виконувати обов’язки Романа Насірова, якому 2 березня було вручено повідомлення про підозру в кримінальному злочині: представники антикорупційної прокуратури заявили, що його дії завдали державі збитків на 2 мільярдів грн.

Тимчасово очолити відомство може один з двох чоловік: або перший заступник голови Державної фіскальної служби Сергій Білан або виконуючий обов’язки заступника голови ДФС Мирослав Продан.

«Є чітка виписана процедура, за якою покладаються обов’язки за відсутності керівника відомства. Якщо перший заступник Сергій Білан не в відрядженні, можливо він буде виконувати обов’язки глави Державної фіскальної служби. Якщо він відсутній, тобто виконуючий обов’язки заступника голови Державної фіскальної служби. Як правило, хтось із заступників виконує обов’язки за відсутності Романа Михайловича», – уточнили в прес-службі фіскальної служби.

Нагадаємо, що раніше Державна фіскальна служба перерахувала до бюджету 68 млрд грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*