Названі кращі онлайн проекти України

У Києві відбулася четверта щорічна церемонія нагородження переможців конкурсу Ukrainian E-commerce Awards 2016. На врученні премії були названі кращі українські проекти в сфері електронної комерції в 5-ти номінаціях.

Визначення переможців премії проходило в три етапи. На першому етапі були зібрані заявки і анкети учасників конкурсу. На другому етапі проекти оцінювали члени журі, до складу якого увійшли провідні представники української спільноти e-commerce, а також представники інвестпроектів, сервісних компаній зі сфери логістики, фінансів і маркетингу. Паралельно свої голоси віддавали покупці в мережі Інтернет в рамках всеукраїнського онлайн голосування.

«Оплата і фінансування – обов’язкові складові торгового бізнесу, а у випадку з інтернет-торгівлею до фінансових сервісів пред’являються особливі вимоги. Ми раді, що українські банки підтримують розвиток ринку e-commerce і допомагають нам визначати кращих », – зазначила керівник Ukrainian E-commerce Expert Ірина Холод.

Генеральним партнером конкурсу виступив Альфа-Банк Україна. Владислава Гузенко, директор по транзакційних бізнесу Альфа-Банк Україна, заявила про важливість підтримки Інтернет-бізнесу – як у вигляді продуктів і сервісів, так і у вигляді публічного визнання. «Премія дозволяє не тільки визначити кращих в сфері e-commerce, але і привернути увагу до цієї активно зростаючої галузі. І, звичайно ж, ми завжди готові підтримати підприємців своїми фінансовими рішеннями, які допомагають активно розвивати як великий бізнес, так і невеликі магазини », – підкреслила Владислава Гузенко.

Також, конкурс підтримав DVBank. «Для будь-якого ринку важливий його професіоналізм, зрілість, консолідація, синергія, оцінка. Тому ринку необхідно розуміти, як оцінити діяльність компаній, які його і формують »- розповів про важливість участь в рейтингу Сергій Горбачевський, Голова правління DVBank.

За результатами всеукраїнського онлайн голосування (порядку 10 000 покупців товарів в мережі віддали свої голоси в конкурсі) перемогу в номінації «Вибір споживача» завоювали компанії:

  • ModnaKasta стала «Кращим інтернет-магазином»;
  • Rozetka виграла нагороду як «Кращий інтернет-супермаркет»;
  • ПриватБанк був визнаний «Кращим сервісом з продажу онлайн квитків – E-tickets»
  • OLX переміг в категорії «E-services» (майданчики, які заробляють на комісії).

Переможцем в номінації «Краща рекламна кампанія в e-commerce» також став OLX (журі визначали маркетингову кампанію 2015 року, яка мала значний вплив на розвиток свого бізнесу).

У номінації «Краще В2В-рішення для e-commerce» самі гравці ринку вибирали сервіс, який найкращим чином допомагає організовувати бізнес в e-commerce.

Переможцем стала компанія «Нова пошта», набравши найбільшу кількість голосів від e-commerce компаній.

У номінації «Людина року в Е-commerce учасники конкурсу та експерти вибрали Дмитра Дубілета, керівника напряму інформаційних технологій в ПриватБанку.

«Проривом року» експерти журі назвали компанію ModnaKasta, яка в 2015 році запровадила суттєві зміни практично в кожній складовій свого бізнесу і взаємодії з клієнтами.

 

2 коментарiв до “Названі кращі онлайн проекти України
  1. test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test

    • t test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*