Кредит без справок на невідкладні потреби

В даний час багато банків згодні надати кредит на невідкладні потреби без довідок про доходи. Даний вид кредиту може бути наданий і при наявності застави й без неї.

Кредит на невідкладні потреби без довідок про доходи зобов’язаний своїй появі настільки поширенному явищу в наші дні, як зарплата в конвертах. Багато роботодавців намагаються приховати справжню величину зарплати своїх працівників від податкових органів, офіційно нараховуючи значно меншу суму, ніж видається на руки. За довідкою, в якій значиться розмір такої офіційної зарплати, не погодиться надати кредит не один банк, а вписати в офіційний документ сіру зарплату не представляється можливим, тому що подібна дія прирівнюється до підробки документів. У зв’язку з цим банки йдуть на зустріч своїм потенційним позичальникам, надаючи кредити на невідкладні потреби без довідок про доходи.

Кредити без надання довідок про доходи, як правило, видаються в якості експрес-кредитів або споживчих кредитів на незначні суми. Оформити такий кредит можна протягом кількох годин, що не може не привертати клієнтів. Однак процентна ставка за даним видом кредиту буде істотно вище, ніж при стандартних видах кредитування. Пояснюється це тим, що відсутність застави та довідок, що підтверджують рівень доходу позичальника, є для банків підвищеним ризиком. Банк може піти на зниження процентної ставки при наявності у клієнта позитивної кредитної історії, депозиту або банківської карти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*