Кабмін продовжив термін подачі заяв на монетизацію субсидій

Кабмін продовжив до 1 листопада 2017 року строк подачі заяв громадянами на монетизацію частини невикористаної субсидії. Таке рішення прийнято на засіданні уряду в середу, 14 вересня.

Міністр соціальної політики Андрій Рева повідомив, що чинним Положенням про порядок призначення та надання населенню субсидій передбачалося, що українці мають право на компенсацію частини зекономленої субсидії, якщо подали заяви в органи соцзахисту до 1 вересня. Але зараз громадяни звертаються з тією проблемою, що з об’єктивних причин не всі змогли подати заяви до 1 вересня. Саме тому і вирішено продовжити термін подачі таких заяв ще на 2 місяці.

Крім цього, відомо, що Кабмін дозволив передавати субсидії на новий опалювальний сезон громадянам, які мають заборгованість за два і більше місяців в оплаті житлово-комунальних послуг, але не визнають її і звернулися в суд до моменту вирішення питань в суді.

Рева розповів, що раніше Кабмін передбачив, що субсидії не перепризначувалися на наступний термін, якщо є прострочена заборгованість терміном понад 2 місяці на суму понад 340 грн.

У той же час він зауважив, що деякі громадяни не визнають цієї заборгованості і подають позови до суду.

Раніше ми писали, що українці зможуть оформляти субсидії на дачі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*