Фінансові новини квітня 2018

Пропонуємо вам актуальні фінансові новини квітня 2018 року

Мінфін не бачить можливості перегляду розміру мінімальної зарплати

Українське Міністерство фінансів не бачить потенціалу для перегляду розміру мінімальної зарплати до рівня 4200 грн. Про це стало відомо від заступника міністра фінансів Сергій Марченко.
«Зараз оперативні дані Державного казначейства за результатами 1-го кварталу цього року говорять про відсутність можливості підвищити« мінімалку ». За результатами 3-х місяців до державного бюджету надійшло 193,6 мільярдів гривень. Це на 96,9 відсотків від затвердженого ознаки на 1-й квартали цього року (розпис 199,7 млрд грн.). Іншими словами, державний бюджет недоотримав 6,1 млрд грн. », – сказав він журналістам.
Марченко сказав, за умови збільшення мінімально зарплати до 4200 грн. в місяць з квітня знадобилося б розширення видаткової частини бюджету на 12 місяців як мінімум на тринадцять млрд гривень. Повідомляється, що при цьому ця сума не враховує витрат на збільшення посадового окладу працівника, єдиних тарифів і тарифного розряду. З огляду на це відомство оцінює додаткову потребу у видатках на цей рік у тридцять млрд гривень.

Актуально:
кредит готівкою без довідки про доходи: перелік установ та умови кредитування

Рева повідомив, коли буде представлений реєстр субсідіантов

Український Міністр соц.політікі Андрій Рева повідомив, що Єдиний Держ.реєстрі одержувачів житлових субсідій буде представлений в наступному місяці.
«Зараз ми розробляємо Єдиний реєстр всіх субсідіантов, в травні ми, швидше за все, будемо його представляти», – сказав А.Рева представникам ЗМІ. За словами чиновника, даний реєстр буде публічним.
«Кожен українець зможе в нього зайти. Персональну інформацію ви не дізнаєтеся, але ввівши, наприклад, адреса, ви отримаєте дані про те, чи є субсидія за нього чи ні », – пояснив міністр.

Для інформації:
мінімальна заробітня плата в Україні в 2018 році. Вичерпна інформація

Українські пенсіонери тепер можуть отримати виплати в будь-якому місті незалежно від прописки

В рамках прес-конференції щодо поліпшення якості пенсійного обслуговування громадян Пенсійним фондом віце-прем’єр-міністр Павло Розенко повідомив, що громадяни України тепер зможуть отримувати пенсії в кожному місті незалежно від місця прописки.
За його словами, що Пенсійна реформа має на увазі під собою поліпшення обслуговування. Цьому посприяє початок функціонування Єдиного реєстру пенсіонерів і платників податків. В даний момент в ньому зареєстровано 42 мільйонів українців. Серед них є як пенсіонери, так і працюючі люди, які щомісяця роблять відрахування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*