Дайджест соціальних новин України с 15 по 21 жовтня 2018 р

Соціальне життя країни та її населення напряму пов’язане з політичними подіями, подіями в економіці та суспільному житті країни. Більш детально про головні соціальні новини на теренах України в нашому огляді новин.

  • Константинополь прийняв рішення про надання Україні автокефалії. Томос Україні нададуть пізніше, але Петро Порошенко вже привітав українців з «розірванням пуповини, яка тримала Україну у лоні Російської імперії». РПЦ відразу ж заявила неприпустимість таких дій, а після повідомила, що розриває відносини з Константинополем.
  • На міжнародних військових навчаннях «Чисте небо» за участі американців, розбився український винищувач Су-27. Загинули український та американський пілоти. Вони не встигли катапультуватися, бо відвели літак від населеного пункту. Винищувач розбився в чистому полі.
  • Андріївська церква буде передана у користування Константинополю. Рішення погоджено на рівні Верховної Ради і Президента.
  • В Керчі стався жахливий теракт, при якому загинуло більше 20 людей, в тому числі, неповнолітні діти. Теракт, влаштований у місцевому технікумі, за даними окупаційної влади, влаштував учень навчального закладу. Але вже зараз є багато доказів, які вказують на недостовірну інформацію про стрілка, надану російськими спецслужбами.
  • В столиці вулицю Маршала Жукова перейменували у вулицю Кубанської України. Таким чином, українці нагадають Кремлю, яку територію вони віддали замість Криму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*