Дайджест соціальних новин світу з 17 по 23 грудня 2018 р

Головне слово 2018 року, святкування Дня святого Миколая та серйозні протести у Франції. Чим ще жило суспільство нашої планети у другий тиждень грудня, читайте в нашому дайджесті.

  • Протести «Жовтих жилетів» у Франції перейшли у настільки серйозні сутички з поліцією, що Президент Макрон вимушений був ввести надзвичайний стан. Протести не вщухають, не дивлячись не те, що влада йде на поступки.
  • Словник Уебстера визначив головне слово року. Ним стало слово «справедливість» або англійською «justice». В світі, де кордони суверенних країн діляться насильницьким способом, а диктаторські країни не поважать міжнародних законів, таке слово є дуже доречним та відображає справжню потребу суспільства.
  • Православні всього світу відсвяткували один із найголовніших свят 19 грудня – День Святого Миколая. День, коли вірять в чудеса та день, коли вони трапляються.
  • В Росії вступила в силу заборона на демонстрацію курсу валют в публічних місцях. Тепер, за вивіски з курсовою різницею власників банків та обмінників будуть штрафувати.
  • В Євросоюзі хочуть започаткувати норму призову до лав збройних сил і жінок. Така практика є в деяких країнах світу, зокрема в Ізраїлі.
  • В Великій Британії через лікарську помилку маленького дворічного пацієнта кастрували прямо на операційному столі. Лікар зробив операцію на здоровому статевому органі дитини замість хворого. Ведеться серйозне розслідування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*