Дайджест фінансових новин України с 29 жовтня по 2 листопада 2018 р

Світ фінансів ніколи не зупиняє махове колесо, ніколи не робить перерви на каву та ніколи не спить. Тому, в цьому секторі завжди є про що розповісти. Подробиці – в нашому дайджесті новин.

  • Світовий гігант, що спеціалізується на програмному забезпеченні та ІТ-технологіях, компанія International Business Machines, більш відома як IBM, викупила Red Hat Inc., що займається виробництвом хмарних технологій. Сума договору становить $34 млрд. Ця покупка необхідна IBM для покращення свого програмного забезпечення, своїх послуг та продукції.
  • Microsoft піднялася у рейтингу найприбутковіших компаній світу, випередивши навіть найбільшого інтернет-ритейлера, компанію Amazon. Справа в тому, що холдинги зараз публікують квартальні фінансові звітності. І прибуток Amazon за третій квартал виявився менше прогнозованого. Це одразу ж обвалило курс акцій на фондовій біржі і дозволило Microsoft зайняти друге місце в рейтингу.
  • Джеф Безос, засновник та власник того самого інтернет-майданчика Amazon, за два дні збіднів на $20 млрд. Справа в акціях, які почали знижуватися у вартості на фондовій біржі. Не дивлячись на це, Безос залишається найбагатшою людиною в історії людства, але відрив с Білом Гейтсом скоротився.
  • Компанії Великої Британії збережуть доступ до фінансових ринків Євросоюзу навіть після Brexit. Про це домовилися сторони під час переговорного процесу. Сам же Brexit відбудеться в березні наступного року.
  • Компанія Apple б’є рекорди по прибутковості. Так, за четвертий фінансовий квартал виробник найпрестижніших смартфонів зміг наростити і виручку, і прибуток на 20% і 27% відповідно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*