Дайджест фінансових новин світу з 26 листопада по 2 грудня 2018 р

Фінанси правлять світом, ділові люди стоять біля керма бізнесової машини. Цей світ ніколи не зупиняється, не робить перерву, не засинає. Тому, подій завжди вистачає. Більш детально – в нашому дайджесті.

  • Ізраїль збирається побудувати прямий газопровід до Європи. Газова труба має пройти по дну Середземного моря, далі по материковій частині Греції і закінчитися в Італії. Сума проекту сягає  €6 млрд.
  • Ілон Маск, якого відсторонили від керівництва його компанією Tesla, хвилюється, що компанія переживає складні часи і кожного дня втрачає колосальні суми. Маск вважає, що скоро Tesla заявить про банкрутство.
  • В одному із штаті Америки дозволили сплачувати податки криптовалютою. Таким штатом став Огайо. Деякі регіони США вже готують зміни до податкового законодавства.
  • Стрімко здешевшала нафта на світовому ринку. Ціна за один барель найпопулярнішої марки  Brent перейшла психологічну позначку і спустилася нижче $60. Зниження ціни спричинено надлишком нафти на ринку.
  • В Німеччині проти компанії Siemens триває слідство. Їх звинувачують у порушенні санкційних вимог і поставках обладнання в окупований росіянами Крим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*