Дайджест фінансових новин світу з 1 по 6 лютого 2019 року

Світова економіка – рушійна сила, що примушує фінансову, банківському та бізнесову діяльність ніколи не зупинятися, працювати 24 години на добу та сім днів на тиждень. Тут кожного дня трапляються знакові події. Якщо вам цікаво, що сталося в фінансово-економічному секторі нашої планети за перший тиждень лютого, ознайомтеся з нашим дайджестом головних світових новин.

  • Білорусь хоче заробляти більше на транспортуванні нафти через свою територію. Наш північний сусід підняв тарифи на транзит «чорного золота» майже на 8%. Нові тарифи почали діяти вже з 1 лютого.
  • Виручка відомої американської компанії PayPal Holdings, яка керує відомою на весь світ платіжною системою PayPal, за останній квартал минулого року виросла до $4,23 млрд., що перевищило показник 2017 року. Але на Волл-Стріт очікували більшої виручки.
  • Французька резиденція корпорації Google опинилася в центрі уваги активістів. Так, в Парижі сталося символічне «пограбування» офісу Google тими ж активістами. Вони вважають, що міжнародна компанія платить замало податків як для компанії з такими великими прибутками.
  • Дональд Трамп звертався до міжнародного банку Deutche Bank за кредитом на його передвиборчу кампанію. Юридично кредит прохала оформити компанія Trump Organization, що належить Трампу, на розвиток гольф-клубу. Але співробітники банку відмовили в наданні кредитних коштів, так як порахували, що гроші можуть піти на фінансування президентської кампанії.
  • Гігант Coca-Cola, а саме її підрозділ в Ізраїлі, Coca-Cola Israel, хоче придбати компанію в Африці за $359 млн.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*