Асоціація «Аеропорти України» пропонує здешевити авіаквитки

В листі організації «Аеропорти України» на адресу 1-го віце-прем’єр-міністра – міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва йдеться, що асоціація цивільної авіації пропонує здешевити квитки на перельоти, знизивши вартість авіапалива шляхом введення податкових пільг, а також скасувавши ПДВ на внутрішні рейси.

«Для зниження вартості авіаквитків асоціація запропонувала скасувати ПДВ для внутрішніх рейсів і всіх пов’язаних з ними послуг, ввести механізм реалізації та фінансування суспільно важливих авіаперевезень відповідно до ст. 96 Повітряного кодексу, забезпечити зниження вартості авіапалива шляхом введення податкових пільг на сировину для виробництва в Україні, а також тимчасово зменшити акциз на імпорт гасу, знизити розцінки Укрзалізниці на транспортування палива і переглянути комісійні збори аеропортів за право надавати послуги заправки», – йдеться в повідомленні .

В асоціації також наголосили на необхідність розвивати інфраструктуру повітряних воріт України, а також конкуренцію між аеропортами, уникаючи підтримки виключно державних аеропортів.

Раніше ми писали, що «Бориспіль» може стати хабовим аеропортом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*